kontrast

zmień rozmiar:

Portal Oświatowy

Aktualności


Wizyta gości ze Słowacji

Autor: mkisiel
Kategoria: MZO 01.08.2017

W dniach od 16 do 18 czerwca 2017 r. w Przedszkolu Nr 25 w Bielsku-Białej gościła delegacja nauczycielek wraz z p. Dyrektor Przedszkola „Materska Škola” z Filakova na Słowacji. Była to już kolejna wizyta nauczycieli wychowania przedszkolnego ze Słowacji.

W ramach wizyty goście poznali specyfikę pracy opiekuńczo-wychowawczo-kształcącej w naszej placówce poprzez udział w zajęciach planowanych oraz zabawach dowolnych prowadzonych w poszczególnych grupach wiekowych.

Sukcesy uczniów Szkoły Podstawowej nr 27 w ogólnopolskiej akcji SportGeneracja.

Autor: Iwona Dybek
Placowka: Szkoła Podstawowa nr 27
Kategoria: Platforma 18.07.2017
22 czerwca uczniowie Szkoły Podstawowej nr 27 wzięli udział w zawodach z cyklu SportGeneracja. Dziewczęta zaprezentowały się bardzo dobrze wygrywając bieg na 33 m: w kategorii klas 4. - Nikola Waluś, w kategorii klas 5. - Paulina Malinka.

XII Olimpiada Przedszkolaków 2017

Autor: mkisiel
Kategoria: MZO 23.06.2017

Już po raz dwunasty przedszkolaki z Bielska-Białej uczestniczyły w ,,XII Olimpiadzie Przedszkolaków 2017'' organizowanej wspólnie przez Przedszkole Nr 39 i Gimnazjum Nr 14.

Już w marcu organizatorzy wysłali do bielskich przedszkoli regulamin. Chęć udziału w zabawie zgłosiło 25 placówek.

Już za parę dni wakacje!!!!

Autor: mkisiel
Kategoria: MZO 21.06.2017

Kończy się rok szkolny – przed dziećmi i młodzieżą oraz ich rodzicami - upragnione wakacje. Czas ten można spędzić na wiele ciekawych sposobów – z pewnością wielu podejmie decyzje o wyjeździe w jakieś ciekawe miejsce, przyjazne dla rodzin z dziećmi, bezpieczne i bogate w atrakcje turystyczne.

Z pewnością takim miejsce jest urocza miejscowość na Węgrzech – Nyíregyháza, oddalona od Bielska-Białej zaledwie 430 km.

Konkurs „Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości” 2017

Autor: Michał Kanik
Placowka: Bielskie Centrum Kształcenia Ustawicznego i Praktycznego
Kategoria: Platforma 21.06.2017
​8 czerwca w Warszawie, odbyła się uroczysta Gala wręczenia nagród i dyplomów szkołom wyróżnionym w 2 edycji konkursu „Szkoła zawodowa najwyższej jakości”. Uroczystość zebrała ponad 150 przedstawicieli szkół zawodowych, kuratoriów oświaty, organów prowadzących i innych instytucji zaangażowanych w zapewnienie jakości w szkolnictwie zawodowym.

Strona 1 z 34  > >>