kontrast

zmień rozmiar:

Portal Oświatowy

Aktualności


XII Olimpiada Przedszkolaków 2017

23.06.2017

Już po raz dwunasty przedszkolaki z Bielska-Białej uczestniczyły w ,,XII Olimpiadzie Przedszkolaków 2017'' organizowanej wspólnie przez Przedszkole Nr 39 i Gimnazjum Nr 14.

Już w marcu organizatorzy wysłali do bielskich przedszkoli regulamin. Chęć udziału w zabawie zgłosiło 25 placówek.

Już za parę dni wakacje!!!!

21.06.2017

Kończy się rok szkolny – przed dziećmi i młodzieżą oraz ich rodzicami - upragnione wakacje. Czas ten można spędzić na wiele ciekawych sposobów – z pewnością wielu podejmie decyzje o wyjeździe w jakieś ciekawe miejsce, przyjazne dla rodzin z dziećmi, bezpieczne i bogate w atrakcje turystyczne.

Z pewnością takim miejsce jest urocza miejscowość na Węgrzech – Nyíregyháza, oddalona od Bielska-Białej zaledwie 430 km.

Konkurs „Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości” 2017

Placowka: Bielskie Centrum Kształcenia Ustawicznego i Praktycznego
21.06.2017
​8 czerwca w Warszawie, odbyła się uroczysta Gala wręczenia nagród i dyplomów szkołom wyróżnionym w 2 edycji konkursu „Szkoła zawodowa najwyższej jakości”. Uroczystość zebrała ponad 150 przedstawicieli szkół zawodowych, kuratoriów oświaty, organów prowadzących i innych instytucji zaangażowanych w zapewnienie jakości w szkolnictwie zawodowym.

Kolejny rok z innowacjami w Szkole Podstawowej nr 28

Placowka: Szkoła Podstawowa nr 28
21.06.2017
​W Szkole Podstawowej nr 28 w Bielsku-Białej, w roku szkolnym 2016/2017 realizowane były cztery innowacje pedagogiczne wpisane na listę Śląskiego Kuratora Oświaty:
  • „Pociąg po Europie” - Magdalena Lazarko-Kalista, Anna Zając
  • „Kształtowanie postaw i wychowanie do wartości poprzez rozwijanie zainteresowań czytelniczych uczniów klas II szkoły podstawowej”- Janina Skwarło, Małgorzata Dąbrowska
  • „Gimnastyka korekcyjna z elementami pływania kompensacyjnego” - Ksenia Więcek, Anna Satława
  • „Let’s play with apps”– Alicja Krywult

Kolorowo i naukowo w Parku Słowackiego!

13.06.2017

VII Beskidzki Festiwal Dobrej Energii już za nami. W pamięci pozostało echo radosnych okrzyków dzieci i uśmiechy osób biorących udział w wielu atrakcjach tegorocznej imprezy.

Strona 1 z 34  > >>