kontrast

zmień rozmiar:

Portal Oświatowy

Aktualności


VII Przegląd Teatrzyków Anglojęzycznych "Wapienica 2017"

Placowka: Szkoła Podstawowa nr 32
27.04.2017
​11 kwietnia 2017 roku w Szkole Podstawowej nr 32 im. L. Waryńskiego w Bielsku-Białej odbył się VII Przegląd Teatrzyków Anglojęzycznych „WAPIENICA 2017”. Impreza ta od lat gromadzi młodych ludzi w szczególny sposób zainteresowanych z jednej strony – aktorstwem, a z drugiej – komunikacją w języku angielskim. Pomysł tego ciekawego przedsięwzięcia zrodził się w wyniku długoletniej pracy nauczycielki języka angielskiego – Bogumiły Szczerbowskiej – zatrudnionej w SP 32 i przygotowującej przedstawienia w języku angielskim.

Udział w Ogólnopolskim Konkursie Ratujemy i Uczymy Ratować.

Placowka: Szkoła Podstawowa nr 28
27.04.2017
​Szkoła Podstawowa nr 28 w Bielsku - Białej po raz trzeci wzięła udział w Ogólnopolskim Konkursie Ratujemy i Uczymy Ratować.

6. edycja konkursu cieszyła się ogromnym zainteresowaniem szkół podstawowych z całej Polski. Tegoroczne zadanie polegało na stworzeniu plakatu edukacyjnego poświęconemu pierwszej pomocy.

I Turniej szachowy – Przedszkolaki i Szachy 2017

25.04.2017

Rozpoczęliśmy nowy Turniej. Przedszkole nr 39 wspólnie z Gimnazjum nr 14 zorganizowało I Turniej szachowy – Przedszkolaki i Szachy 2017.

Chęć udziału w zabawie zgłosiło 12  placówek . W każdym z przedszkoli zostały przeprowadzone wewnętrzne eliminacje, w których wyłoniono dwóch zawodników do turnieju.

Otwarty Konkurs Ofert na realizację zadania publicznego z zakresu wychowania przedszkolnego

14.04.2017
W celu prawidłowej realizacji zadania publicznego z zakresu wychowania przedszkolnego, polegającego na zapewnieniu miejsc korzystania z wychowania przedszkolnego wszystkim dzieciom, którym Gmina Bielsko-Biała zobowiązana jest zapewnić możliwość korzystania z wychowania przedszkolnego, Prezydent Miasta Bielska-Białej ogłasza otwarty konkursu ofert.

Życzenia wielkanocne 2017

14.04.2017
Szanowni Państwo Dyrektorzy, Nauczyciele, Pracownicy Administracji i Obsługi Przedszkoli, Szkół i Placówek Oświatowych

Zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych,radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz wesołego "Alleluja"

życzy
Dyrekcja Miejskiego Zarządu Oświaty
w Bielsku – Białej z pracownikami

Strona 1 z 30  > >>